CityTrail po raz piąty

Dziś w Lublinie rozegrano piąty bieg z cyklu CityTrail. Na starcie 5-kilometrowej pętli stanęło czterech zawodników SKB. Najlepiej wypadł 4. na mecie Damian Jastrzębski (16:26). Zaraz za nim rywalizację ukończyli kolejno Michał (16:28) i Paweł Biali (16:33). Z kolei Piotr Biały ponownie okazał się najlepszy w kategorii M50 (20:44). Zawody ukończyło 247 osób, a zwyciężył Artur Kern z Perfect Runner Lublin (15:34).

Na finiszu [foto Kurier Lubelski]
Na finiszu [foto Kurier Lubelski]

Warszawa Nocą E4

Smutne wieści z cyklu Warszawa Nocą. Paweł Biały startujący w  środę na Wierzbnie na trasie profesjonaliści popełnił fatalny błąd – pominął jeden punkt – i nie został sklasyfikowany. Następny bieg za miesiąc.

Fragment mapy [unts.waw.pl]

Dominika i Rafał najlepsi w Walentynki

Dominika i Rafał Ulfik po raz kolejny zwyciężyli w Biegu Walentynkowym w Dąbrowie Górniczej. 5,5-kilometrową trasę pokonali w 20:17, o 10 sekund szybciej niż druga para. Rywalizację 14 lutego zakończyło rekordowa liczba 225 par!

Nasza para [foto Pogoria Biega]

Bieg Urodzinowy w Gdyni

W sobotę 13 lutego Kamil Jastrzębski wystartował w Biegu Urodzinowym z PKO Bankiem Polskim w Gdyni na dystansie 10 km. Kamil w zawodach zajął 6. miejsce z czasem 31:04, poprawiając tym samym o 1 sekundę swój rekord klubu na tym dystansie. Zwyciężył Tomasz Grycko (29:44), a bieg ukończyło 4516 osób.

Kamil na mecie [foto Aneta B]
Kamil na mecie [foto Aneta B]

Wilcze Gronie

W ostatnią sobotę 6go lutego w Rajczy rozegrano 15-kilometrowy bieg górski „Wilcze Gronie„. Najszybszą kobietą na mecie została Dominika Wiśniewska-Ulfik z SKB, która pokonała trasę w niecałą godzinę i 22 minuty. Wśród panów najlepszy okazał się Dariusz Marek z TS Wieliczanka.

Dominika na trasie [foto J. Krzemiński]
Dominika na trasie [foto J. Krzemiński]

Na traperskim szklaku

W sobotnie przedpołudnie 30 stycznia odbył się, w malowniczej scenerii lasów, II Bieg Trapera w Kisielewie. Bezkonkurencyjny okazał się Kamil Młynarz z SKB. który wygrał bieg.

Kamil na trasie
Kamil na trasie

Trzecia Dycha do Maratonu

W sobotę 30 stycznia w Lublinie rozegrano Trzecią Dychę do Maratonu. Piąte miejsce z czasem 34:31 podczas nocnej rywalizacji wywalczył Damian Jastrzębski z SKB.

Najlepsi podczas Trzeciej Dychy [foto lubelskibiegacz.pl]
Najlepsi podczas Trzeciej Dychy [foto lubelskibiegacz.pl]

Zimowy CityTrail

W minioną sobotę, w Lesie Dąbrowa, w zimowej aurze odbył się czwarty bieg cyklu CityTrail. Nasz klub reprezentowało dwóch zawodników. Michał Biały zajął 6 miejsce (17:10), zaś jego tata Piotr zwyciężył w kategorii M50 (20:08).

Michał na mecie
Michał na mecie

Lumen Run

Paweł Biały wystartował dziś w drużynowych zawodach Lumen Run. Rywalizacja odbyła się w Parku Szczęśliwickim w Warszawie oraz łączyła elementy biegania i gry miejskiej.

Start drużyny Pawła [foto Sport Guru]
Start drużyny Pawła [foto Sport Guru]

Wesołe Biegi Górskie, runda 2

W sobotę w Warszawie odbyła się kolejna runda Wesołych Biegów Górskich. Drugie miejsce na zasypanej śniegiem trasie zajął Paweł Biały. Zwyciężył Rafał Budnicki z Dream Run. Paweł prowadzi w klasyfikacji generalnej po dwóch startach.

Pierwsza trójka zawodów
Pierwsza trójka na 10 km [foto przetartyszlak.pl]