Warszawa Nocą E4

Wczoraj wieczorem w stolicy odbył się czwarty etap cyklu Warszawa Nocą. Biegacze rywalizowali tym razem w okolicach ulicy Tamka, odwiedzając po drodze m.in. kampus główny Uniwersytetu Warszawskiego. 18. miejsce w kategorii profesjonaliści (7,1 km) zajął Paweł Biały z SKB.

Biegi Górskie Wesoła

W sobotę 31 stycznia w warszawskiej dzielnicy Wesoła rozegrano 2. rundę Wesołych Biegów Górskich. Drugie miejsce w zawodach na najdłuższym dystansie (około 10,5 km) zajął Paweł Biały z SKB.

Bieg Wedla

W Parku Skaryszewskim w Warszawie w ostatni dzień stycznia odbył się X Bieg Wedla. Podczas zawodów bardzo dobrze zaprezentowało się nasze biegające małżeństwo. Dominika zwyciężyła na dystansie 5 km (19:32) oraz zajęła drugie miejsce w najdłuższym biegu na 9 km (33:22). Jej mąż Rafał na obu dystansach był 6 (19:26, 32:09). We wszystkich biegach udział wzięło łącznie ponad 900 osób.

Rafał (żółta koszulka) i Dominika (fioletowa opaska)
Rafał (żółta koszulka) i Dominika (fioletowa opaska)

Dominika dziewiąta w PŚ

24 stycznia w Wiedniu zakończył się sezon dla biegaczy po schodach. W finale Pucharu Świata wystartowała Dominika Wiśniewska-Ulfik z SKB. Nasza zawodniczka w biegu na Danube Tower zajęła 3. miejsce. Puchar Świata za 2014 rok trafił do Australijki Suzanne Walsham oraz Piotra Łobodzińskiego. W klasyfikacji generalnej Pucharu Dominika wywalczyła 9. pozycję.

Podium pań
Podium pań

Trzecia Dycha do Maratonu

W ostatnią sobotę w Lublinie rozegrano Trzecią Dychę do Maratonu. Bieg nocny na dystansie 10 km zgromadził na starcie ponad 1100 osób. 5. miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Kamil Młynarz (34:22). Piotr Biały był 2. w kategorii M50 (38:30). W zawodach udział wziął także Artur Hofman (47:10). Zwycięzcą zawodów został Andrzej Starzyński z Ukrainy.

Podium OPEN [foto facebook.com/LublinMaraton]

Bieg Chomiczówki

W sobotę 18 stycznia w Warszawie odbył się XXXII Bieg Chomiczówki na dystansie 15 km. Paweł Biały z SKB podczas zawodów zajął 14. miejsce z czasem 52:31. Zwyciężył Jakub Nowak z ŁLKS Prefbet Śniadowo Łomża. Bieg ukończyło ponad 1300 osób.

Paweł [zdjęcie maratonczyk.pl]

Warszawa Nocą E3

Wczoraj 14.01. w okolicach Biblioteki Narodowej w Warszawie rozegrano 3. etap cyklu biegów na orientację „Warszawa Nocą”. W rywalizacji na trasie profesjonalistów (6,7 km) nie mogło zabraknąć Pawła Białego z SKB, który tym razem zajął 29. miejsce.

start biegu [foto festiwalbiegowy.pl]

Zimowe Biegi Górskie w Warszawie

Na wydmach w Warszawie-Falenicy co roku odbywa się cykl Zimowych Biegów Górskich. W drugiej rundzie tegorocznej edycji wystartował Paweł Biały. Anglosaską trasę o długości 10 km pokonał w 37 minut i zajął 8. miejsce. Zwyciężył Piotr Łobodziński z OK! Sport.

Paweł [foto maratonczyk.pl]

Sztafeta po parkingu

We wtorek 6go stycznia w Warszawie odbyły się zawody 10K PARKING RELAY. Sztafetowy bieg miał dość nietypową formę, ponieważ 5-osobowe drużyny rywalizowały między sobą na parkingu podziemnym Centrum Handlowego Arkadia. W barwach swojego pracodawcy (Sklep Biegacza Żoliborz) udział wziął Paweł Raczyński z SKB, który pokonał 2 km w 5:43.

Paweł z drużyną [zdjęcie facebook.com/SklepBiegaczaWarszawaZoliborz]
Paweł z drużyną [zdjęcie facebook.com/SklepBiegaczaWarszawaZoliborz]

Paweł Biały pierwszy w Parkrunie

Paweł Biały rozpoczął 2015 rok od zwycięstwa, był bowiem najszybszy podczas noworocznego parkruna w Warszawie. Dystans 5 km nasz zawodnik pokonał w 16:47. Zawody ukończyło 83 osoby.

Uczestnicy biegu [foto facebook.com/ParkrunWarszawaPraga]
Uczestnicy biegu [foto facebook.com/ParkrunWarszawaPraga]