Pawły biegają przełaje 2

21 marca Paweł Raczyński wziął udział w Mistrzostwach 11 Dywizji Kawalerii Pancernej w biegach przełajowych w Świętoszowie.

54435455_1882205858557778_302222855616069632_n
Podium w Świętoszowie

W sobotę 23 marca w stołecznym Lesie Kabackim rozegrano trzeci bieg z cyklu Grand Prix Warszawy. Na 10-kilometrowej, przełajowej trasie dobrze zaprezentował się Paweł Biały z SKB, który z czasem 35:02 zajął 8. miejsce. Zawody ukończyło ok. 280 osób.

Paweł w Lesie Kabackim [foto Festiwal Biegowy]
W Lesie Kabackim [foto Festiwal Biegowy]