Patrycja i Michał triumfują w Lublinie

17 grudnia w Węglinie Południowym (Lublin) odbył się bieg „Chęć na pięć„. Pierwsze miejsce w zawodach wywalczyli nasi biegacze. Wśród kobiet najlepsza była Patrycja Maśloch (19:12) a wśród panów Michał Biały (16:02). Pięć kilometrów pokonało łącznie 735 osób.

Michał na czele stawki [foto facebook.com/ControversyArt]
Michał na czele stawki [foto facebook.com/ControversyArt]
Patrycja na finiszu [foto facebook.com/ControversyArt]
Patrycja na finiszu [foto facebook.com/ControversyArt]

Dzień wcześniej Kamil Młynarz wygrał w 5. Bieg po Choinkę w Mińsku Mazowieckim. Podobnie jak rok temu Kamil wrócił do domu ze świątecznym drzewkiem. 5-kilometrowa trasę pokonał w 16:25. W zawodach uczestniczyło 109 osób.