17 grudnia w Węglinie Południowym (Lublin) odbył się bieg „Chęć na pięć„. Pierwsze miejsce w zawodach wywalczyli nasi biegacze. Wśród kobiet najlepsza była Patrycja Maśloch (19:12) a wśród panów Michał Biały (16:02). Pięć kilometrów pokonało łącznie 735 osób.
![Michał na czele stawki [foto facebook.com/ControversyArt]](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/25394756_546994405654036_7999406967488717463_o.jpg?oh=39f5f537c1b0b056f0c9c3cf38fbf8cc&oe=5AB60F13)
![Patrycja na finiszu [foto facebook.com/ControversyArt]](https://scontent-frx5-1.xx.fbcdn.net/v/t31.0-8/25398326_546989372321206_3369005720279371645_o.jpg?oh=5c6e7400d7dcb51a4092fa9ffb66dcff&oe=5AB7F722)
Dzień wcześniej Kamil Młynarz wygrał w 5. Bieg po Choinkę w Mińsku Mazowieckim. Podobnie jak rok temu Kamil wrócił do domu ze świątecznym drzewkiem. 5-kilometrowa trasę pokonał w 16:25. W zawodach uczestniczyło 109 osób.