Dominika druga na Wieżę Eiffla

Dominika Wiśniewska-Ulfik nie zwalnia tempa w bieganiu po schodach. W czwartek 17 marca, zaledwie 5 dni po Mistrzostwach Europy, Dominika wystartowała w 2. La Verticale Tour Eiffel, czyli biegu na Wieżę Eiffla w Paryżu. Droga na szczyt zajęła naszej zawodniczce niewiele ponad 10 i pół minuty. Czas ten zapewnił Dominice drugie miejsce za Australijką Suzy Walsham (9:48). Wśród mężczyzn triumfował Piotr Łobodziński (7:48).

Dominika i Piotr [foto Piotr Łobodziński]
Dominika i Piotr [foto Piotr Łobodziński]