Dominika Wiśniewska-Ulfik nie zwalnia tempa w bieganiu po schodach. W czwartek 17 marca, zaledwie 5 dni po Mistrzostwach Europy, Dominika wystartowała w 2. La Verticale Tour Eiffel, czyli biegu na Wieżę Eiffla w Paryżu. Droga na szczyt zajęła naszej zawodniczce niewiele ponad 10 i pół minuty. Czas ten zapewnił Dominice drugie miejsce za Australijką Suzy Walsham (9:48). Wśród mężczyzn triumfował Piotr Łobodziński (7:48).
![Dominika i Piotr [foto Piotr Łobodziński]](https://skbkrasnik.cba.pl/wp-content/uploads/2016/03/12671898_470274313168724_6263228444659401986_o-1024x683.jpg)