Dominika druga w Singapurze!

W niedzielę 29 listopada nasza specjalistka od biegów po schodach – Dominika Wiśniewska-Ulfik rozpoczęła podbój Azji. Podczas zawodów 28. Swissotel Vertical Marathon w Singapurze Dominika jako druga kobieta wbiegła na 69. piętro wieżowca Swissotel! Miejsce Dominiki zapiera chyba bardziej dech w piersiach niż widok z dachu 🙂

 

Dominika i Piotr Łobodziński na dachu [foto P. Łobodziński]
Dominika i Piotr Łobodziński na dachu Swissotel [foto P. Łobodziński]