W niedzielę 29 listopada nasza specjalistka od biegów po schodach – Dominika Wiśniewska-Ulfik rozpoczęła podbój Azji. Podczas zawodów 28. Swissotel Vertical Marathon w Singapurze Dominika jako druga kobieta wbiegła na 69. piętro wieżowca Swissotel! Miejsce Dominiki zapiera chyba bardziej dech w piersiach niż widok z dachu 🙂
![Dominika i Piotr Łobodziński na dachu [foto P. Łobodziński]](https://skbkrasnik.cba.pl/wp-content/uploads/2015/12/12322470_438244216371734_792104857773059671_o.jpg)